• Facebook
  • Twitter
  • Sosyal Medyada Yılmaz Kardeşler
0216 592 17 10 ( pbx )
Online Satış
Gelenekten Geleceğe!

Yılmaz Kardeşler 1973 yılında ceviz kırım imalatı ve pazarlama işleri le Tokat Niksar’da ticari hayata atılmış, 1985 yılından itibaren de Doğa Mantarlarını da bünyesine katarak büyümüş ve Avrupa ülkelerine ihracata başlamıştır. 1990 yılında kurumsallaşarak Yılmaz Kardeşler Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. ünvanı adı altında faaliyetlerine devam etmiş ve bu faaliyetler çerçevesinde büyümesini hızlandırarak 1995 yılında İstanbul’daki şubesini açmıştır. 2000 yılında da Niksar’daki günlük 150 ton kapasiteli Yılmaz Un Fabrikasını şirket bünyesine katmıştır.

Vizyon
Gıda sektöründe sürdürülebilir değerler yaratan, müşterilerinin ve sektörün ihtiyaçları doğrultusunda devamlı gelişen, her adımda çevresel faktörleri gözeten, teknoloji ile birlikte ilerleyen, hedeflerini her geçen gün artıran, karşılıklı güven çerçevesinde, gıda sektörünün tüm gereksinimlerini karşılayan lider marka olmak.

Misyon
Ar-Ge odaklı çalışarak ürün gamını ve hizmetlerini sürekli kalite standartlarında geliştirmek;
Teknolojiden ilham ve destek alarak büyümek,
İnsan kaynaklarına gösterdiği önemi, sahiplenerek savunduğu ahlâki değerlerle beslemek,
Dürüstlüğü ve güveni temel alarak gelişmek.

 

  • Şirketimiz 1973 yılında ceviz kırım imalatı ve pazarlama işleri le Tokat Niksar’da ticari hayatına başlamış, sektörde geliştirdiği prestij ve kalite sayesinde olgunlaştırdığı markası Cevizligil ile yurtiçi ve yurtdışında özellikle avrupa ülkelerine satışını arttırmıştır.

  • Binlerce senelik tarihi, dinimizdeki yeri ve bir şifa kaynağı hurma, ayrıca içerdiği vitaminler sayesinde besleyici ve onlarca çeşidiyle meyveler arasında çok özel bir yere sahiptir. Mucizevi meyve hurmayı Hurmacıgil markasıyla hakettiği şekilde sizlere sunuyor.

  • Yılmaz Un tesisleri Tokat bölgesinin özenle hasat edilmiş kaliteli buğdaylarını temin etmekte ve bu sayede güvenli ve sağlıklı ürünleri üretmektedir. Toplam 10.000 m² alanda 150 Ton/gün kapasitesi ile yurtiçi ve yurtdışı pazarına satış yapmaktadır..

  • Ayvaz Park Otel Tokat Niksar’da doğa ile içi içe tek kişilik, çift kişilik ve suit oda seçenekleri ile sizleri ağırlıyor. Ayrıca yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu ve jakuzi imkanları ile günün yorgunluğunu atmanız için iyi bir fırsat sunuyor.